Švédsko a jeho tvář…

Když budete chtít zajet do Švédska v jednom průvodci se dočtete toto: Švédsko v sobě spojuje drsný půvab severské přírody s kultivovaným moderním životním stylem, kulturou i tradicí. Okouzlí vás klidné jezerní hladiny, stejně jako srdeční a přátelští lidé.

 Je to fakt? Nebo se nás snaží jen nalákat?!

Obyvatelé švédského království, kteří vzhlíželi k Thorovi či Odinovi se dnes bojí ve své vlastní zemi a je jim před očima vymazávána jejich kultura.

  •  Denním chlebem se pro ženy stalo znásilňování, jen pro porovnání, v roce 2001 to bylo dokonce 6x vyšší číslo než například v New Yorku, samozřejmě ono číslo neustále roste.

Proto se nemůžeme divit, že ve Švédsku je již tak málo blondýnek, teď jsou v kurzu obarvené brunetky, ty nejsou pro muslimy tak atraktivní a exotické.

  •  Ve Švédsku je neskutečný příliv imigrantů a vysoká porodnost těchto cizopasníků.

 Tyto přistěhovalce do země přivedl štědrý švédský sociální systém, který poskytuje obyvatelstvu dostatečné zabezpečení, téměř veškerá péče (zdravotní péče, vzdělání atd.) je bezplatná. A taky je samozřejmě přitáhl benevolentní přistěhovalecký režim.

 Je nakázáno přijímat uprchlíky, dokonce se města snažila vysvětlit, že nemají dost místa, ale to úřady nezajímá – to je pouhá výmluva, proto se není čemu divit, že mnoho měst dnes vypadá jako muslimský ráj.

 Porodnost je minimálně 3 vyšší a tento trend se drží, ne-li zvyšuje.

 

  • Na denním pořádku je, že mládež vykřikuje Alláh Akbar a své chování berou jako přirozené. Říkají, že vedou válku proti Švédům.

Zde část sociologického průzkumu (Zde celý -> http://www.reaktion.nu/PDF/VI__0011.PDF )

 Skoro 90 procent všech loupeží nahlášených policii je pácháno gangy, nikoliv jedinci. “Když jsme ve městě a loupíme, vedeme válku, vedeme válku proti Švédům”. Toto tvrzení bylo opakováno několikrát. “Moc pro mě znamená, že Švédové ke mě budou vzhlížet, ležet na zemi a líbat mi nohy”. Parta se smíchem vysvětluje, že “když loupíte, prožíváte vzrušující pocity, cítíte se uspokojený a šťastný, cítíte se jako po úspěchu, cítíte se prostě dobře”. “Je tak jednoduché olupovat Švédy, tak jednoduché”. “Loupíme každý den, jak chceme a kdy chceme”.

 Imigrantská mládež pohlíží na Švédy jako na hloupé a zbabělé: “Švédové nedělají nic, prostě nám dají své věci. Jsou tak zbabělí”.

A to nehovoříme o fyzických útocích, prodeji drog a jiných problémech…

Taky si říkáte, co se to stalo s proslulým pečovatelským švédským státem?

Švédové platí nejvyšší daně a ty jsou každoročně utráceny za podporu pro rychle se zvětšující komunity muslimských imigrantů.

Za přijímání imigrantů stát dostává nemalé peníze, proto se nemůžeme divit, že vznikají taková videa, kde hlavní heslo je: Mix it up! Dívka mající koitus s černochem, to zazdí ještě tím, že při tomto aktu zpívá hymnu. Dále je ve videu vidět Žid podporující toto rasové míšení, atd.

http://www.youtube.com/watch?v=bHOEZo7VfN8

Perlička na závěr, dívka zpívající hymnu patřila také ke skupině „Máme rádi rozmanitost“ a byla znásilněna a zabita černochem. Její jméno je Elin Krantz.

Reklamy

2 komentáře

  1. LOL

  2. LOL??!! No ty jsi teda fakt vypatlanec!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: