Thor Steinar

Toto je video, které Vám jen z části chce ukázat o čem pojednává knížka Deset tisíc extrémistů a jaké slasti a strasti provázejí značku Thor Steinar.

Herecký výkon Tomáše Čermáka, je otřesný, nicméně obsahově video ukázalo 100% stinnou tvář „demokracie“.

Pro připomenutí -> stupidní nařknutí u soudního líčení zmocněnce Natálie Sivákové – Markuse Papeho: „Na tričku je zobrazen motiv násilí, je tam nápis Thor Steinar, který se nosí běžně na pochodech neonacistů. Chci, aby Vaculík tímto jednáním nevyhrožoval svědkům,“ tato slova vypustil z úst němec, kterému by snad severogermánská mythologie neměla být cizí?! Bylo to poprvé, co jsem četla, že by tričko mohlo vyhrožovat, co se nám tedy snaží sdělit mladí s tričkem Che Guevary?! 😮

„…má na sobě rudé tričko značky Thor Steinar, na kterém je vyobrazena osoba se vztyčenou rukou, hrozící pěstí s kladivem…“ Dost možná, že kdyby D. V. měl tričko černé, nevzbuzoval by tolik pohoršení jako v tričku červeném, jenž symbolizuje – krev a hněv.

Lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti, ale můžou se také nechat unést k tvrdohlavému prosazování svých omezených názorů až k agresivitě.

Ale na druhou stranu, červená symbolizuje i socialisty a komunisty, jenže to by Thor bůh hromu, nesměl třímat ve své ruce Mjölnir, ale ke kladivu by musel přibýt ještě srp.

Takto vypadalo jeho tričko

Toto je obrázek, který najdete na wikipedii

SNAŽÍ SE NÁM VŠEM NĚKDO TAJNĚ VYHROŽOVAT POMOCÍ INTERNETU ? !

Citát z obalu knihy:

O všech naprosto absurdních a na první pohled neskutečných událostech, které se odehrály a odehrávají kolem značky Thor Steinar, pojednává naše knižní novinka. A že se k palčivému tématu ochotně vyjádřila i řada lidí, všeobecně známých ze světa politiky, umění či médií, to je jen další důkaz, jak silně je ohrožena dosud velmi křehká svoboda…

Reklamy

2 komentáře

  1. Neřekl bych že herecký výkon pana Čermáka je otřesný ba naopak.

  2. Ten zm.d Čermák mi vůbec nepřekvapuje,JE VIDĚT,ŽE JSTE S POLICISTY OPRAVDU VE VÁLCE,jak se snažíte furt vykládat.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: